Polecane artykuły

Gimnazjum w Przygłowie jest jedną z dwóch placówek tego typu znajdujących się na terenie gminy Sulejów. Powstało w wyniku Uchwały Rady Miejskiej w Sulejowie NR VI/47/99 z dnia 30 marca 1999r. w sprawie założenia Gimnazjum w Przygłowie.

Więcej …

Losowa grafika

zs17.JPG

Wszystkich uczniów klas drugich zapraszamy do zapoznania się z propozycjami projektów edukacyjnych w roku szkolnym 2015/2016.

Miłej lektury.

Kowalski w trakcie lekcji uprawiał ziemie cyrklem w doniczce.

Uczeń siedzi w ławce i zachowuje się podejrzanie.

Schowany za podręcznikiem fizyki wydaje dźwięki przyprawiające mnie o mdłości.

 

Wrocław 2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez mpara   
wtorek, 15 grudnia 2015 20:10

Uczniowie Gimnazjum w Przygłowie dnia 4 grudnia 2015r. byli na wycieczce we Wrocławiu. Wyjazd został zorganizowany we współpracy z ZSP w Sulejowie oraz Gimnazjum w Mniszkowie.

W ramach wycieczki zwiedzaliśmy Centrum Innowacji 3M Poland. Mieliśmy możliwość poznania nowoczesnych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych właściwych dla branż, którymi zajmuje się przedsiębiorstwo 3M. Uczniowie zostali zapoznani ze sposobami przeciwdziałania  zagrożeniom zawodowym oraz ze środkami ochrony indywidualnej, zwiedzali Fabrykę PSD.  Największym zainteresowaniem wśród uczniów było zwiedzanie Centrum Technologicznego Klienta, gdzie powstają produkty i technologie, z których codziennie korzystają miliony ludzi na całym świecie. Tutaj można było poznać efekty pracy naukowców, którzy w laboratoriach 3M opracowują innowacyjne rozwiązania, korzystając z platform technologicznych. Po ciepłym posiłku finansowanym przez 3M, udaliśmy się do centrum Wrocławia, by podziwiać architekturę miasta. Zwiedzaliśmy Stare Miasto, Rynek oraz Ostrów Tumski. Oglądaliśmy wyroby artystyczne oraz mieliśmy możliwość skosztowania tradycyjnego jadła na Rynku podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego. Zwieńczeniem zwiedzania była wystawa „kolejkowo”- największa w Polsce makieta kolejek. Opiekunami były: Renata Rudzka oraz Anna Popławska.

Wyjazd był bardzo udany, uczestnicy wycieczki integrując się tworzyli zabawne, kreatywne  historyjki, odkrywali talenty artystyczne.

 

Poprawiony: wtorek, 15 grudnia 2015 20:18