Polecane artykuły

Gimnazjum w Przygłowie jest jedną z dwóch placówek tego typu znajdujących się na terenie gminy Sulejów. Powstało w wyniku Uchwały Rady Miejskiej w Sulejowie NR VI/47/99 z dnia 30 marca 1999r. w sprawie założenia Gimnazjum w Przygłowie.

Więcej …

Losowa grafika

zs29.JPG

Wszystkich uczniów klas drugich zapraszamy do zapoznania się z propozycjami projektów edukacyjnych w roku szkolnym 2015/2016.

Miłej lektury.

Jasio podchodzi do nauczycielki i mówi: 
- Nie chcę pani straszyć, ale mój tato powiedział, że jeśli nadal będę mieć uwagi w dzienniczku, to ktoś dostanie w skórę!

Praczłowiek krzyczy na syna, który wrócił z marną cenzurką: 
- To, że masz tróję z myśliwstwa, mogę pojąć, boś jeszcze kurdupel. Ale ta pała z historii?? Przecież to tylko dwie strony...

Kiermasz kart i ozdób wielkanocnych PDF Drukuj Email
Wpisany przez mpara   
czwartek, 31 marca 2016 08:03

W dniach od 14.03.16 do 19.03.16 uczniowie gimnazjum prezentowali własnoręcznie wykonane prace wielkanocne (palmy, jaja, zajączki, stroiki, baranki) na kiermaszu szkolnym.

 

Nie zabrakło również wspaniałych wypieków świątecznych. Kiermasz zorganizowany został również na terenie Parafii Rzymsko-Katolickiej we Włodzimierzowie i dostępny był dla mieszkańców Przygłowa. Zebrane fundusze  z kiermaszu zasilą budżet szkolny. 

Poprawiony: czwartek, 31 marca 2016 08:08