Polecane artykuły

Gimnazjum w Przygłowie jest jedną z dwóch placówek tego typu znajdujących się na terenie gminy Sulejów. Powstało w wyniku Uchwały Rady Miejskiej w Sulejowie NR VI/47/99 z dnia 30 marca 1999r. w sprawie założenia Gimnazjum w Przygłowie.

Więcej …

Losowa grafika

zs18.JPG

Wszystkich uczniów klas drugich zapraszamy do zapoznania się z propozycjami projektów edukacyjnych w roku szkolnym 2015/2016.

Miłej lektury.

Jasio podchodzi do nauczycielki i mówi: 
- Nie chcę pani straszyć, ale mój tato powiedział, że jeśli nadal będę mieć uwagi w dzienniczku, to ktoś dostanie w skórę!

Praczłowiek krzyczy na syna, który wrócił z marną cenzurką: 
- To, że masz tróję z myśliwstwa, mogę pojąć, boś jeszcze kurdupel. Ale ta pała z historii?? Przecież to tylko dwie strony...

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez mpara   
czwartek, 31 marca 2016 09:06

Dnia 12 marca 2016  ośmiu uczniów z klas pierwszych i drugich pod opieką p. Aleksandry Stobieckiej - Wieczorek wzięło udział w Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego i Niemieckiego.

Była to ósma edycja konkursu organizowanego przez nauczycieli z Gimnazjum z Rozprzy. W tegorocznym konkursie uczeń Jakub Mastalerz z klasy I a zajął czwarte miejsce. Dzięki partycypacji w tym wydarzeniu, nasi uczniowie mieli możliwość zawiązać nowe znajomości, wymienić się doświadczeniami oraz sprawdzić swoje wiadomości i umiejętności rywalizując ze swoimi rówieśnikami z całego powiatu.

Poprawiony: czwartek, 31 marca 2016 09:10