Polecane artykuły

Gimnazjum w Przygłowie jest jedną z dwóch placówek tego typu znajdujących się na terenie gminy Sulejów. Powstało w wyniku Uchwały Rady Miejskiej w Sulejowie NR VI/47/99 z dnia 30 marca 1999r. w sprawie założenia Gimnazjum w Przygłowie.

Więcej …

Losowa grafika

zs04.JPG

W piątek, 4 kwietnia, odbyła się kolejna edycja konkursu piosenki angielskiej w Moszczenicy - "Little Stars of Big Stage".

Kowalski w trakcie lekcji uprawiał ziemie cyrklem w doniczce.

Uczeń siedzi w ławce i zachowuje się podejrzanie.

Schowany za podręcznikiem fizyki wydaje dźwięki przyprawiające mnie o mdłości.

 

Gimnazjum w Przygłowie w finale siatkarskiej Orlikowej Ligi Mistrzów PDF Drukuj Email
Wpisany przez mpara   
wtorek, 21 czerwca 2016 09:16

Na boisku przy Gimnazjum Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim w pierwszym półfinale OLM w kategorii chłopców rywalizowały trzy drużyny: reprezentanci Piotrkowa Trybunalskiego oraz powiatów piotrkowskiego i radomszczańskiego.

Awans do finału wywalczyła drużyna chłopców z Gimnazjum w Przygłowie z siedzibą we Włodzimierzowie. Podopieczni Łukasza Nojka wygrali dwa mecze, tracąc tylko jednego seta. Drugie miejsce zajęła drużyna Volley 5 z Piotrkowa Trybunalskiego, a trzecie drużyna Publicznego Gimnazjum w Gomunicach.

Zawodom przyglądał się trener Młodej Ligi PGE Skry Bełchatów Radosław Kolanek: „Poziom tego turnieju jest zdecydowanie wyższy niż we wcześniejszych etapach. Nie wszystkie zespoły miałem do tej pory okazję zobaczyć, ale te, które tutaj są, na pewno prezentują ciekawszą siatkówkę. Są elementy ataku z drugiej linii, chłopcy skaczą do bloku, zagrywka jest bardziej agresywna, kierowana niekiedy w pewne strefy.”

Volley 5 Piotrków Trybunalski - Gimnazjum w Przygłowie 1:2 (26:24, 16:25, 13:15)

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach - Gimnazjum w Przygłowie 0:2 (19:25, 18:25)

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach - Volley 5 Piotrków Trybunalski 1:2 (19:25, 25:13, 15:11)

Gimnazjum w Przygłowie w składzie: Jakub Rafke, Konrad Gawin, Michał Zawisza, Jakub Stanihauzer, Kacper Kotas, Szymon Zielonka, Kacper Purgał, Marcin Mazerant, Kacper Opala, Daniel Zielonka. Trener: Łukasz Nojek

Volley 5 Piotrków Trybunalski w składzie: Mikołaj Barabasz, Hubert Czapczyk, Łukasz Depa, Adam Fijałkowski, Maksymilian Gieszcz, Mikołaj Kałkowski, Daniel Piechura, Adam Piórkowski oraz Jakub Kulbat i Piotr Lewandowski. Trener: Jacek Kisiel

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach w składzie: Przemysław Barański, Bartłomiej Tkacz, Jakub Głowacki, Przemysław Gurazda, Adam Płomiński, Filip Barański, Krystian Kipigroch oraz Hubert Bereła, Damian Wilczak i Tomasz Flaszka. Trener: Dariusz Dyja

Wyróżniającymi się zawodnikami podczas dzisiejszego półfinału byli Bartłomiej Tkacz i Przemysław Barański z Gomunic, Hubert Czapczyk i Mikołaj Kołakowski z Piotrkowa Trybunalskiego oraz Jakub Rafke, Kacper Kotas i Kacper Purgał z Przygłowa.

Finał Wojewódzki rozegrany zostanie 10 września w Bełchatowie. Zawodnicy z Przygłowa dodatkowo wygrali zaproszenie na pierwszy mecz Skry Bełchatów w nowym sezonie w siatkarskiej Lidze Mistrzów.