Polecane artykuły

Gimnazjum w Przygłowie jest jedną z dwóch placówek tego typu znajdujących się na terenie gminy Sulejów. Powstało w wyniku Uchwały Rady Miejskiej w Sulejowie NR VI/47/99 z dnia 30 marca 1999r. w sprawie założenia Gimnazjum w Przygłowie.

Więcej …

Losowa grafika

zs11.JPG

Wszystkich uczniów klas drugich zapraszamy do zapoznania się z propozycjami projektów edukacyjnych w roku szkolnym 2015/2016.

Miłej lektury.

- Moja siostra jest chora na ospę wietrzną - oznajmia Kazio w szkole.
- To wracaj do domu, bo zarazisz całą klasę - poleca wychowawczyni.
Po dwóch tygodniach Kazio wraca do szkoły.
- I co, siostra wyzdrowiała?- pyta nauczycielka.
- Nie wiem, bo jeszcze nie pisała...
- A gdzie ona jest?
- W Danii...

Eliminacje Gminy w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców PDF Drukuj Email
Wpisany przez mpara   
poniedziałek, 13 lutego 2017 11:26

9 lutego Gimnazjum w Przygłowie z siedzibą we Włodzimierzowie było gospodarzem eliminacji gminnych w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców w ramach „Gimnazjady”.

W zawodach wzięły udział : Gimnazjum w Przygłowie i Gimnazjum w Sulejowie. Pierwsze do rywalizacji stanęły dziewczęta:

Gimnazjum w Przygłowie- Gimnazjum w Sulejowie 2-0 (25-9, 25-10)

Skład Gimnazjum w Przygłowie:  Julia Stańczyk, Julia Kołek, Patrycja Świderska, Justyna Pytka, Karolina Żak, Agata Przewoźnik, Nikola Grzywacz i Anna Krupa.

Mecz chłopców:

Gimnazjum w Przygłowie- Gimnazjum w Sulejowie 2-0 (25-11, 25-10)

Skład Gimnazjum w Przygłowie:  Kacper Purgał, Marcin Mazerant, Seweryn Prokop, Bartosz Abratkiewicz, Krzysztof Skowroński, Daniel Zielonka, Jakub Kuna, Bartosz Stańczyk, Maciej Mazerant i Krzysztof Brachacz.

Po podwójnym zwycięstwie Gimnazjum w Przygłowie już wkrótce przystąpi do rywalizacji powiatowej w Wolborzu 15 lutego (chłopcy) i w Moszczenicy 17 lutego (dziewczęta).

Do zawodów zawodnicy z Przygłowa zostali przygotowani przez Małgorzatę Zielonkę, Joannę Łągiewską, Agnieszkę Kobżyńską i Łukasza Nojka.