Wszystkich uczniów klas drugich zapraszamy do zapoznania się z propozycjami projektów edukacyjnych w roku szkolnym 2015/2016.

Miłej lektury.

Gimnazjum w Przygłowie najlepsze w powiecie piotrkowskim w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców PDF Drukuj Email
poniedziałek, 27 lutego 2017 09:21

Gimnazjum w Przygłowie najlepsze w powiecie piotrkowskim

w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Pierwszą grupę tworzyli gimnazjaliści: Dąbrowa nad Czarną, Wolbórz i Gorzkowice, zaś drugą Moszczenica i Przygłów.

Przygłów- Moszczenica 2-0 (25-13, 25-11)

Finał:

Przygłów- Gorzkowice 2-0 (25-12, 25-10)

Mecz o 3 miejsce:

Dąbrowa nad Czarną- Moszczenica 2-0

Skład zespołu Gimnazjum z Przygłowa: Kacper Purgał, Marcin Mazerant, Bartosz Abratkiewicz, Jakub Kuna, Krzysztof Skowroński, Seweryn Prokop, Daniel Zielonka, Maciej Mazerant, Bartosz Stańczyk, Krzysztof Brachacz, Dawid Zielonka i Kacper Abratkiewicz. Opiekunem podczas zawodów był Łukasz Nojek.

17. lutego Gimnazjum w Moszczenicy było gospodarzem zawodów powiatowych piłki siatkowej dziewcząt. Do rozgrywek zgłosiło się osiem szkół tj. Dąbrowa nad Czarną, Rozprza, Przygłów, Szydłów, Wola Krzysztoporska, Czarnocin, Gorzkowice i Moszczenica

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Pierwszą grupę tworzyły gimnazjalistki: Dąbrowa nad Czarną, Wola Krzysztoporska, Szydłów i Przygłów. Natomiast w drugiej grupie znalazły się zawodniczki z Gorzkowic, Moszczenicy, Rozprzy i  Czarnocina.

Przygłów- Wola Krzysztoporska 2-0

Przygłów-  Szydłów 2-0

Przygłów- Dąbrowa nad Czarną 2-1

Finał:

Przygłów- Rozprza 2-0

Skład zespołu Gimnazjum z Przygłowa: Justyna Pytka, Julia Stańczyk, Nikola Grzywacz, Patrycja Świderska, Karolina Żak, Agata Przewoźnik, Julia Kołek i Anna Krupa. Opiekunem podczas zawodów była Małgorzata Zielonka.

Obie drużyny wygrywając zawody powiatowe zakwalifikowały się do półfinału województwa łódzkiego, które odbędą się 23 i 24 lutego w Tomaszowie Mazowieckim. Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców została przygotowana do zawodów przez nauczycieli wychowania fizycznego: Agnieszkę Kobżyńską, Joannę Łągiewską, Małgorzatę Zielonkę i Łukasza Nojka.