Wszystkich uczniów i rodziców serdecznie zapraszamy na zakończenie roku szkolnego 2014/2015, które rozpocznie się o godzinie 9.00. O godz. 8.00 rozpocznie się Msza Święta.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież Zapobiega Pożarom" PDF Drukuj Email
środa, 08 marca 2017 14:56

Dnia 06.03.2017 r. odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej  pod hasłem "Młodzież Zapobiega Pożarom" w Sulejowie.

Ideą Turnieju  jest popularyzowanie przepisów ppoż.,  kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Organizatorem eliminacji gminnych był Zarząd Oddziału Miejsko - Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Sulejowie.W komisji turnieju zasiedli: Prezes ZOMG Związku OSP RP w Sulejowie Stanisław Chmielewski, Komendant ZOMG Związku OSP RP w Sulejowie Janusz Błaszczyński, oraz inspektor Halina Kowalska z UM w Sulejowie.

Naszą szkołę reprezentowali: Bartosz Abratkiewicz –IIIc, Natalia Fogiel – IIIc, Kacper Abratkiewicz Ic

Nauczyciel odpowiedzialny za przygotowanie uczniów – Renata Rudzka. Szkoła w przygotowaniach do eliminacji współpracowała z Ochotniczą Strażą Pożarną w Przygłowie.

Nad przygotowaniami uczniów czuwał  Naczelnik OSP w Przygłowie Druh Michał Rytych.Uczniowie rozwiązywali test wiedzy teoretycznej. Po ustnej  dogrywce wyniki przedstawiły się następująco:

1 miejsce – Natalia Fogiel IIIc

2 miejsce –  Bartosz Abratkiewicz –IIIc

3 miejsce –. Kacper Abratkiewicz Ic

Za uzyskane wyniki, zwycięzcy oraz opiekunowie biorący udział w OTWP otrzymali   dyplomy i nagrody, które wręczył Burmistrza Miasta Sulejowa –Wojciech Ostrowski.

29.03.15 Natalia Fogiel weźmie udział w eliminacjach powiatowych w Komendzie Miejskiej PSP w Piotrkowie Tryb. Życzymy  dalszych sukcesów.