Wszystkich uczniów klas drugich zapraszamy do zapoznania się z propozycjami projektów edukacyjnych w roku szkolnym 2015/2016.

Miłej lektury.

SKS PDF Drukuj Email
czwartek, 22 czerwca 2017 07:59

W styczniu 2017 roku Gimnazjum w Przygłowie przystąpiło do udziału w programie Szkolny Klub Sportowy, którego operatorem wojewódzkim jest Łódzki Szkolny Związek Sportowy.

Program ma na celu umożliwienie uczniom uczestnictwa w dodatkowych zajęciach sportowo-rekreacyjnych pod opieką nauczyciela prowadzącego zajęcia wychowania fizycznego w danej szkole. W Gimnazjum w Przygłowie zostały utworzone dwie grupy ćwiczebne :

• Grupa 20 dziewcząt prowadzi p. Agnieszka Kobżyńska
  • Grupa 17 chłopców prowadzi p. Joanna Łągiewska

Zajęcia dla każdej grupy prowadzone są dwa razy w tygodniu.

Opracowała: Agnieszka Kobżyńska